O redakcji

REDAKTOR NACZELNA
Anna Waberska 
anna.waberska@forum-media.pl
 
REDAKTOR PROWADZĄCA
dr dietetyki Angelika Kargulewicz
angelika.kargulewicz@food-forum.pl
 
 
REDAKTOR MERYTORYCZNA
dr n. biol. Partycja Szachta
pszachta@vitaimmun.pl
 
KIEROWNIK SPRZEDAŻY I MARKETINGU
Mariola Zmitrowicz
mariola.zmitrowicz@forum-media.pl
tel. 607 563 894
 
REKLAMA
Roland Paprzycki
roland.paprzycki@forum-media.pl
tel. 502 237 938
 
PROMOCJA
Emilia Śledzińska
emilia.sledzinska@forum-media.pl
 
PRENUMERATA
Koordynator ds. Rozwoju Sprzedaży
Ewelina Angrot 
ewelina.angrot@forum-media.pl
tel. 61 66 83 167

POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

Kształtowanie kobiecej sylwetki – czy dieta ma płeć?
Format: pdf - 472 KB
Pobierz plik
Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka
Format: pdf - 793 KB
Pobierz plik
Diagnostyka zespołu jelita przesiąkliwego.
Format: pdf - 252 KB
Pobierz plik


Piszą dla nas:
Partnerzy:
Forum Media Polska
ul. Polska 13
60-595 Poznań