O czasopiśmie

FOOD FORUM to największe w Polsce, specjalistyczne czasopismo o zdrowym żywieniu. Artykuły, które znajdą Państwo na 120 stronach pisma, obszernie opisują najważniejsze problemy i najnowsze doniesienia, dotyczące wpływu żywienia na zdrowie organizmu.

Na łamach pisma publikujemy artykuły najwybitniejszych specjalistów z dziedziny żywienia – dietetyki, psychodietetyki, dietetyki sportowej.

Nasi autorzy to także wybitni lekarze, specjalizujący się w łączeniu terapii farmakologicznych, ze wsparciem żywieniowym. Gdy zatem wezmą Państwo do ręki nowy numer naszego czasopisma, obok nazwisk najsławniejszych dietetyków, znajdą też Państwo nazwiska lekarzy, specjalistów: gastrologów, internistów, pediatrów, diabetologów, ginekologów, endokrynologów.

W każdym numerze staramy się ukazywać aktualny stan badań i  publikować najnowsze doniesienia dietetyczne z dziedzin:

- Celowanej probiotykoterapii i suplementacji

- Dietoterapii w różnych jednostkach chorobowych

- Leczenia alergii i nietolerancji pokarmowych

- Dietoterapii dzieci i niemowląt

- Wpływu mikrobioty jelitowej na zdrowie organizmu

- Psychodietetyki

- Nowości żywieniowych i produktowych

- Najnowszych diet i schematów żywieniowych

 

A OTO OKŁADKI NASZYCH OSTATNICH NUMERÓW

            

 

DLACZEGO FOOD FORUM JEST DLA DIETETYKÓW I LEKARZY?

 

  • Wszystkie artykuły, w Food Forum zawierają obszerną bibliografię, dzięki której będą mogli Państwo sięgnąć do źródeł i zgłębić, poruszany w artykule temat dietetyczny lub medyczny
  • Artykuły w stałym dziale „Diagnoza lekarska i dietetyczna” pisane są zarówno przez dietetyka praktyka, jak i lekarza medycyny. Dzięki temu będą mogli Państwo spojrzeć na daną jednostkę chorobową przez pryzmat terapii dietetycznej jak i farmakologicznej

Tylko w FOOD FORUM świat medycyny i dietetyki jest tak blisko i przenika się po to, żeby dostarczyć Państwu kompleksowej wiedzy na temat leczenia danej jednostki chorobowej!

  • Zamawiając prenumeratę, otrzymują Państwo dodatek tematyczny – CASEBOOK FOOD FORUM, w którym opisujemy najbardziej złożone choroby dietozależne ( choroby tarczycy, Hashimoto, nietolerancje i alergie, otyłość, insulinooporność) wraz z gotowymi schematami żywieniowymi!

 

DLACZEGO FOOD FORUM JEST DLA OSÓB ŚWIADOMYCH ŻYWIENIOWO

 

  • Tylko u nas, najwybitniejsi dietetycy podzielą się z Państwem najnowszymi doniesieniami, dotyczącymi : najskuteczniejszych diet, najlepszych produktów z dobrym składem, nowości dietetycznych, zarówno w kwestii suplementacji jak i badan laboratoryjnych, leczenia dzieci alergicznych, z autyzmem czy ADHD
  • W każdym numerze znajdą Państwa obszerny dział ABC PRAWIDŁOWEGO ŻYWIENIA, w którym publikujemy najnowsze diety nowe normy żywieniowe, rankingi najpopularniejszych produktów SUPERFOODS, czy nowości wydawnicze wśród książek o zdrowym żywieniu

Tylko w Food Forum, o najtrudniejszych i najbardziej złożonych problemach dietetycznych piszemy wprost! W taki sposób, żeby zrozumieli Państwo każdy artykuł i wiedzę, którą dzięki niemu zdobędziecie, przełożyli bezpośrednio na poprawę swojego życia i zdrowia!

  • Jeżeli zdecydują się Państwo dołączyć do grona naszych prenumeratorów, mogą mieć Państwo pewność, że w pierwszej kolejności otrzymają państwo informacje o wszystkich kongresach i konferencjach, organizowanych przez Food Forum oraz, co ważniejsze, będą mieli Państwo możliwość uczestniczenia w nich w najniżej, przedsprzedażowej cenie! 

Zamów prenumeratę

POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

Kształtowanie kobiecej sylwetki – czy dieta ma płeć?
Format: pdf - 472 KB
Pobierz plik
Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka
Format: pdf - 793 KB
Pobierz plik
Diagnostyka zespołu jelita przesiąkliwego.
Format: pdf - 252 KB
Pobierz plik


Piszą dla nas:
Partnerzy:
Forum Media Polska
ul. Polska 13
60-595 Poznań