Kontakt

Prenumerata i administracja:
prenumerata@food-forum.pl 
Infolinia 801 88 44 22

PRENUMERATA
 
Koordynator ds. Rozwoju Sprzedaży
Ewelina Angrot 
ewelina.angrot@forum-media.pl
tel. 61 66 83 167

 

REDAKCJA:

REDAKTOR NACZELNA
Karolina Zientarska-Łaciak
karolina.zientarska@forum-media.pl
 
SEKRETARZ REDAKCJI
Anna Waberska
anna.waberska@forum-media.pl

 

REKLAMA, PATRONATY, BARTERY:

KIEROWNIK SPRZEDAŻY I MARKETINGU
Mariola Zmitrowicz
mariola.zmitrowicz@forum-media.pl
tel. 607 563 894
 
Roland Paprzycki
roland.paprzycki@forum-media.pl
tel. 502 237 938

Materiały prasowe prosimy przesyłać na adres:
anna.waberska@forum-media.pl

Food Forum
Forum Media Polska Sp. z o.o
ul.Polska 13
60-595 Poznań

POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

Kształtowanie kobiecej sylwetki – czy dieta ma płeć?
Format: pdf - 472 KB
Pobierz plik
Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka
Format: pdf - 793 KB
Pobierz plik
Diagnostyka zespołu jelita przesiąkliwego.
Format: pdf - 252 KB
Pobierz plik
Piszą dla nas:
Partnerzy:
Forum Media Polska
ul. Polska 13
60-595 Poznań