Dodatki Food Forum

Dodatek do czasopisma - Casebook Food Forum, to suplement, który otrzymują wyłącznie Prenumeratorzy Food Forum. W jednym roku planowane są, aż cztery wydania Casebooka, które zawierać będą cztery różne jednostki chorobowe, a tym samym indywidualne diety i plany żywieniowe wraz z przykładowym case studies. Dzięki tym dodatkom masz wgląd do pełnego opisu dietoterapii pacjentów z różnymi chorobami i przypadłościami. W 2018 roku zostaną wydane cztery Casebooki o następujących tematach: Niedoczynność tarczycy i Hashimoto; Celiakia i inne nietolerancje glutenu; Żywienie w chorobach nowotworowych; Schematy żywieniowe wegetarian i wegan – zapobieganie niedoborom.

Nr 1 CASEBOOK Food Forum - zawiera kompleksowy opis postępowania dietetycznego wraz z case studies, w niedoczynności tarczycy i chorobie Hashimoto. 

 

 

 

 

 

 

 

Nr 2 CASEBOOK Food Forum - zawiera kompleksowy opis postępowania dietetycznego wraz z case studies, przy celiakii i innyvh nietolerancjach glutenu. 

 

Nr 3 CASEBOOK Food Forum - zawiera kompleksowy opis postępowania dietetycznego wraz z case studies, wśród pacjentów z chorobami nowotworowymi. 

   

          

 

POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

Kształtowanie kobiecej sylwetki – czy dieta ma płeć?
Format: pdf - 472 KB
Pobierz plik
Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka
Format: pdf - 793 KB
Pobierz plik
Diagnostyka zespołu jelita przesiąkliwego.
Format: pdf - 252 KB
Pobierz plik


Piszą dla nas:
Partnerzy:
Forum Media Polska
ul. Polska 13
60-595 Poznań