Oskoła – niech las będzie z Tobą!

Informacje prasowe 18.10.2017

Jesień zadomawia się już na dobre, ale wcale nie musimy poddawać się sezonowej chandrze i brakowi energii. Kilka łyków orzeźwiającego soku z brzozy przywraca chęć do działania, a przy okazji wzmacnia odporność na jesienne przeziębienia.

Dzieci wróciły do szkoły, studenci na studia, a dorośli dzielnie kontynuują swoje codzienne zadania szukając źródła energii, podczas gdy dni stają się coraz chłodniejsze i krótsze. Oskoła to orzeźwiający smak wiosny zamknięty w małej, poręcznej butelce, którą można zabrać ze sobą wszędzie i ożywić wspomnienia słońca i zieleni. Naturalny smak Oskoły nie ma sobie równych wśród leśnych rarytasów, a przy tym gasi pragnienie równie dobrze jak popularne soki owocowe. Sok z brzozy to samo zdrowie, moc witamin, a przede wszystkim przebojowa porcja smaku, który pobudza zmysły i wprawia w dobry humor! Spróbuj Oskoły w najbardziej energetyzującym, czerwonym kolorze, o smaku żurawiny lub granatu. Wypróbuj małą ekologiczną butelkę i zabierz ją ze sobą do pracy lub na uczelnię, a jeśli chcesz podzielić się ze znajomymi tym, co najlepsze, skuś się na duży sok z brzozy o pojemności aż 750ml. Niech las będzie z tobą!

Cena: ok. 5 zł/ 300 ml

 

Subskrybuj bezpłatny newsletter Food Forum

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

  • dostęp do wszystkich treści na stronie food-forum.pl,
  • cotygodniową porcję porad i inspiracji żywieniowych,
  • dodatkowe korzyści od Partnerów Magazynu „Food Forum”.

Dziękujemy za docenienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

Kształtowanie kobiecej sylwetki – czy dieta ma płeć?
Format: pdf - 472 KB
Pobierz plik
Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka
Format: pdf - 793 KB
Pobierz plik
Diagnostyka zespołu jelita przesiąkliwego.
Format: pdf - 252 KB
Pobierz plik


Piszą dla nas:
Partnerzy:
Forum Media Polska
ul. Polska 13
60-595 Poznań