XII Warszawskie Forum Żywieniowe

Informacje prasowe 12.10.2017

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy państwa do wzięcia udziały w XII Warszawskim Forum Żywieniowym, które będzie odbywało się w dniach 20-21.10.2017 r.

Tegorocznej edycji patronują dwa Towarzystwa: Polskie Towarzystwo Żywienia Klinicznego Dzieci oraz Polskie Towarzystwo Gastroenterologii Hepatologii i Żywienia Dzieci.

Chcąc sprostać potrzebom współczesnego i nowoczesnego leczenia żywieniowego dzieci –  została zmieniona formuła Forum – znaczną część programu zajmą dyskusje „okrągłego stołu” – aby w toku rozmowy przedstawić aktualny stan naszej wiedzy na interesujące i najbardziej istotne tematy ale także analizować je z punktu widzenia różnych specjalistów.

Niezmienne jest to, co charakteryzuje Forum od początku: tematyka łącząca lekarzy pediatrów, gastroenterologów dziecięcych, chirurgów, anestezjologów i dietetyków.

To interdyscyplinarna platforma dyskusyjna łącząca spojrzenia i doświadczenia nas wszystkich.

Po raz pierwszy wygłoszony zostanie WYKŁAD NA ŻYCZENIE – wynik plebiscytu wśród członków naszych Towarzystw, którzy wybiorą temat i zaproponują wykładowcę.

Z nadzieją, że program spełni Państwa oczekiwania, zapraszamy do udziału w Forum, które (po raz drugi) odbędzie się w malowniczym i urokliwym Hotelu Narvil w Serocku k/Warszawy.

Szczegółowe informacje oraz program znajdą Państwo na stronie: www.grupamedica.pl/xii-warszawskie-forum-zywieniowe-20-21-10-2017/

 

Subskrybuj bezpłatny newsletter Food Forum

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

  • dostęp do wszystkich treści na stronie food-forum.pl,
  • cotygodniową porcję porad i inspiracji żywieniowych,
  • dodatkowe korzyści od Partnerów Magazynu „Food Forum”.

Dziękujemy za docenienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

Kształtowanie kobiecej sylwetki – czy dieta ma płeć?
Format: pdf - 472 KB
Pobierz plik
Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka
Format: pdf - 793 KB
Pobierz plik
Diagnostyka zespołu jelita przesiąkliwego.
Format: pdf - 252 KB
Pobierz plik


Piszą dla nas:
Partnerzy:
Forum Media Polska
ul. Polska 13
60-595 Poznań