DayUp wchodzi w kategorię wody

Informacje prasowe 12.06.2019

Arteta wprowadza do swojej oferty nowy produkt – wodę alkaiczną DayUp Naturally Alkaline Water. Wkracza tym samym w nowy segment rynku spożywczego.  

Marka DayUp, kontynuując walkę o lepszą żywność, poszerza swoje portfolio o DayUp Naturally Alkaline Water. Nowość poprzez swoje wyjątkowe właściwości jest kwintesencją równoważonego stylu życia, do którego marka zachęca konsumentów hasłem #FeelTheBalance.

DayUp Naturally Alkaline Water pomaga poczuć prawdziwą harmonię ciała i ducha. Jest idealnie zbalansowaną mieszanką naturalnej wody mineralnej oraz źródlanej o odczynie zasadowym pH 8,0 (u źródła), co może pozytywnie wpływać nie tylko na równowagę kwasowo-zasadową organizmu, ale również wspomaga skuteczne nawodnienie.

Tak, jak wszystkie produkty marki, nowa woda wspisuje się w misję DayUp wyrażanej poprzez hasło #bezściemy, które daje gwarancję zdrowego, czystego składu produktów. Dzięki źródłom położonym
z dala od cywilizacji, w swoim składzie nie ma śladu azotynów
i azotanów, często pochodzących z nawozów rolniczych. Dodatkowo, od pozyskania wody do jej zabutelkowania, woda DayUp nie ma kontaktu ze środowiskiem zewnętrznym, dlatego zachowuje swoją natualną czystość.

„Poprzez towarzyszące wprowadzeniu wody na rynek hasło #FeelTheBalance, chcemy zachęcić przede wszystkim młodych ludzi do poszukiwań równowagi pomiędzy wszechobecną presją otoczenia, a własnymi pragnieniami. Ponadto chcieliśmy pokazać konsumentom, że nawet coś tak czystego jak woda, może mieć prawdziwie czysty skład, pozbawiony szkodliwych substancji, które przedostają się do źródeł większości wód dostępnych na rynku ” – komentuje Bartosz Ponikło, Dyrektor ds. Marketingu Arteta.

Butelka, do której rozlewana jest DayUp Naturally Alkaline Water spełnia standardy opakowań dla niemowląt, nie zawierając szkodliwego związku Bisfenolu A (w skrócie BPA). Wszystkie elementy opakowania: butelka, korek i etykieta w 100% nadają się do recyklingu.

DayUp to lifestylowa marka przekąsek składających się tylko z naturalnych składników, którymi możesz cieszyć się dosłownie wszędzie. Misją marki DayUp jest walka o lepszą żywność m.in. poprzez oferowanie produktów spożywczych o nieskazitelnie czystym składzie.

DayUp Natrurally Alkaline Water dostępna będzie w Lidlu od  10 czerwca 2019 roku.

Cena rekomendowana za butelkę 0,7l to 2,50 zł

Subskrybuj bezpłatny newsletter Food Forum

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

  • dostęp do wszystkich treści na stronie food-forum.pl,
  • cotygodniową porcję porad i inspiracji żywieniowych,
  • dodatkowe korzyści od Partnerów Magazynu „Food Forum”.

Dziękujemy za docenienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

Kształtowanie kobiecej sylwetki – czy dieta ma płeć?
Format: pdf - 472 KB
Pobierz plik
Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka
Format: pdf - 793 KB
Pobierz plik
Diagnostyka zespołu jelita przesiąkliwego.
Format: pdf - 252 KB
Pobierz plik


Piszą dla nas:
Partnerzy:
Forum Media Polska
ul. Polska 13
60-595 Poznań