BIO soki na zdrowie

Informacje prasowe 18.04.2019
Produkty BIO cieszą się rosnącą popularnością i zajmują coraz więcej miejsca na sklepowych półkach. Ten trend nie ominął także soków owocowych, ale co sprawia, że sok jest BIO?
 
POCHODZENIE BIO sok powinien być wyprodukowany z owoców z certyfikowanych i kontrolowanych upraw. Także firma wytwarzająca i pakująca sok musi mieć odpowiednie certyfikaty. Dzięki temu można mieć pewność, że informacje znajdujące się na opakowaniu są prawdziwe.
 
ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ Równie ważny jak certyfikaty jest sposób produkcji zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju, czyli redukcja śladu węglowego, czy zmniejszenie ilości pośredników. Wyciskanie owoców w miejscu pochodzenia bezpośrednio po zbiorze jest korzystne ekonomicznie dla lokalnych społeczności, ale też dla konsumentów.
 
Zarówno przy uprawie ekologicznych owoców, jak i przy produkcji BIO soków kluczowe są dobre praktyki takie jak ograniczenie ilości odpadów oraz ograniczenie produkcji w trosce o zasoby naturalne.
 
BIO SOKI 100% naturalne soki BIO to nowość od marki Limenita. Powstają z owoców z certyfikowanych upraw i są produkowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Są dostępne w trzech smakach:
BIO Sok Jabłkowy, Limenita (10,99 zł) BIO Sok Pomarańczowy, Limenita (12,99 zł) BIO Sok Tropikalny, Limenita (12,99 zł)
Soki marki Limenita znajdziesz w lodówkach w sklepach Auchan, Carrefour, Leclerc oraz halach Makro i Selgros. www.limenita.com

Subskrybuj bezpłatny newsletter Food Forum

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

  • dostęp do wszystkich treści na stronie food-forum.pl,
  • cotygodniową porcję porad i inspiracji żywieniowych,
  • dodatkowe korzyści od Partnerów Magazynu „Food Forum”.

Dziękujemy za docenienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

Kształtowanie kobiecej sylwetki – czy dieta ma płeć?
Format: pdf - 472 KB
Pobierz plik
Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka
Format: pdf - 793 KB
Pobierz plik
Diagnostyka zespołu jelita przesiąkliwego.
Format: pdf - 252 KB
Pobierz plik


Piszą dla nas:
Partnerzy:
Forum Media Polska
ul. Polska 13
60-595 Poznań