Nowość! „Ślōnski szpecyjał” na Wielkanoc – kiełbasa Krucha Ze Wsi marki Berger

Informacje prasowe 11.04.2019

Święta Wielkiej Nocy to wyjątkowy czas, gdy w otoczeniu rodziny oraz najbliższych celebrujemy tradycję i cieszymy się swoją bliskością. Ich nieodłączny element stanowi wielkanocne menu, często bazujące na tradycyjnych i regionalnych produktach. Właśnie na nadchodzącą Wielkanoc producent „ślōnskich szpecyjałōw” - firma Berger proponuje nietuzinkowy wyrób. Kiełbasa Krucha Ze Wsi idealnie sprawdzi się na świątecznym stole jako np. dodatek do żuru, jak i w wersji mini - będąc ozdobą wielkanocnej święconki.

Świąteczne smaki

W ofercie marki Berger znajdziemy cały wachlarz wysokiej jakości mięs i wędlin, charakterystycznych dla regionu Górnego Śląska. Produkty te będą doskonałe jako baza wielkanocnych dań albo samodzielne potrawy. Kiełbasa Krucha ze Wsi - wysokogatunkowe mięso wieprzowe z dodatkiem przypraw naturalnych może posłużyć, alternatywnie z białą kiełbasą, jako wkładka do aromatycznego, gotowanego na zakwasie z mąki razowej, śląskiego żuru. Produkt sprawdzi się też w nowoczesnej formie – dodany obok jajek, szpinaku, pomidorów, czerwonej cebuli oraz rzodkiewki do świątecznej, wiosennej sałatki. Producent „ślōnskich szpecyjałōw” zadbał także o wersję produktu w sam raz do wielkanocnego koszyczka, w którym prócz chleba, jaj, soli i słodkości, nie może rzecz jasna zabraknąć właśnie symbolu dobrobytu i płodności. Za takowy - w myśl tradycji, uznawana była wędlina – szynka bądź kiełbasa. Pyszna i aromatyczna Krucha Ze Wsi w opcji mini nie tylko zaskoczy zatem wielbicieli mięsnych specjałów smakiem i aromatem, ale ozdobi także z pieczołowitością przygotowaną święconkę. 

 

Krucha Ze Wsi

Producent: ZM Berger

Cena detaliczna brutto: 35,90/kg

Opakowanie: MAP

Subskrybuj bezpłatny newsletter Food Forum

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

  • dostęp do wszystkich treści na stronie food-forum.pl,
  • cotygodniową porcję porad i inspiracji żywieniowych,
  • dodatkowe korzyści od Partnerów Magazynu „Food Forum”.

Dziękujemy za docenienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

Kształtowanie kobiecej sylwetki – czy dieta ma płeć?
Format: pdf - 472 KB
Pobierz plik
Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka
Format: pdf - 793 KB
Pobierz plik
Diagnostyka zespołu jelita przesiąkliwego.
Format: pdf - 252 KB
Pobierz plik


Piszą dla nas:
Partnerzy:
Forum Media Polska
ul. Polska 13
60-595 Poznań