Magiczna noc dla dzieci chorych na raka

Informacje prasowe 21.09.2018

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez fundację „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

Maciej Muszyński to jeden z najwybitniejszych iluzjonistów w Polsce, finalista programu „Mam talent”, emitowanego na antenie stacji TVN. Jego pokazy to nie tylko seria sztuczek i iluzji, ale spektakularnie wyreżyserowane, magiczne opowieści.

W swoim repertuarze mistrz wykorzystuje najtrudniejsze projekty iluzjonistyczne na świecie. Magik potrafi zaczarować swoim występem publiczność, dlatego udział w widowisku z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem. Na scenie nie zabraknie niezwykłych atrakcji, m.in. znikającej modelki, lewitującej wysoko nad ziemią asystentki, fruwającego fortepianu czy spektakularnego przecięcia iluzjonisty na pół, po którym odcięte nogi same odjadą na rowerze. To tylko część wielkiego pokazu magii i czarodziejskich sztuczek, którego będziemy świadkami.

Pokaz Magii odbędzie się 15 grudnia 2018 r. w Sali Audytoryjnej Wrocławskiego Centrum Kongresowego. Dochód ze sprzedaży wejściówek będzie przeznaczony na leczenie małych podopiecznych fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, która już od 27 lat pomaga małym pacjentom Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu. Przez ten czas pomogła ponad 5000 dzieci cierpiących na raka oraz zainicjowała wybudowanie jednego z najnowocześniejszych szpitali w Polsce – Przylądka Nadziei.

Bilety na Pokaz Magii w wykonaniu Macieja Muszyńskiego można kupić na stronie www.eventim.pl w cenie: 90 zł, 120 zł i 140 zł (normalne) oraz 45 zł, 60 zł i 70 zł (ulgowe). Udział w tym niecodziennym wydarzeniu to niezapomniane przeżycie i wspaniały pomysł na mikołajkowy lub gwiazdkowy prezent, zarówno dla dzieci i dorosłych.

 W razie pytań zachęcam do kontaktu:
Laura Piórek
Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”

kom. 662 239 879 | tel. 71/712 77 33

 

Subskrybuj bezpłatny newsletter Food Forum

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

  • dostęp do wszystkich treści na stronie food-forum.pl,
  • cotygodniową porcję porad i inspiracji żywieniowych,
  • dodatkowe korzyści od Partnerów Magazynu „Food Forum”.

Dziękujemy za docenienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

Kształtowanie kobiecej sylwetki – czy dieta ma płeć?
Format: pdf - 472 KB
Pobierz plik
Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka
Format: pdf - 793 KB
Pobierz plik
Diagnostyka zespołu jelita przesiąkliwego.
Format: pdf - 252 KB
Pobierz plik


Piszą dla nas:
Partnerzy:
Forum Media Polska
ul. Polska 13
60-595 Poznań