„Gotuj z nami” i wygraj samochód! Konkurs Vegety i Podravki

Informacje prasowe 01.03.2018

Gotowanie to Twoja pasja? Sięgasz po produkty najwyższej jakości? Weź udział w konkursie „Gotuj z nami” i odjedź Renault Kadjar lub zgarnij gotówkę!

Gotowanie może być źródłem ogromnej przyjemności płynącej nie tylko z bogactwa smaków i aromatów, ale też z kulinarnej pomysłowości. Jeśli więc kochasz gotować, koniecznie weź udział w konkursie „Gotuj z nami” i zagraj o samochód lub nagrody pieniężne.

Co należy zrobić, by wygrać? Kup 2 produkty Vegety lub Podravki, zachowaj dowód zakupu i wyślij SMS pod nr 71806, kończąc zdanie „Gotuję z Vegetą i/lub Podravką, bo…”. Długość sms-a nie może przekraczać 155 znaków ze spacjami. Zgłoszeń można dokonywać także za pośrednictwem strony www.gotujznami.com.pl.

Nagrodą główną w konkursie jest samochód Renault Kadjar. Ponadto do wygrania nagrody pieniężne: co miesiąc 5000 zł i codziennie 3 x 100 zł.

Konkurs trwa od 1 marca do 30 kwietnia 2018 r. Regulamin oraz więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.gotujznami.com.pl.

Codziennie masz szansę wygrać, więc nie czekaj i walcz o nagrody już dziś!

Subskrybuj bezpłatny newsletter Food Forum

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

  • dostęp do wszystkich treści na stronie food-forum.pl,
  • cotygodniową porcję porad i inspiracji żywieniowych,
  • dodatkowe korzyści od Partnerów Magazynu „Food Forum”.

Dziękujemy za docenienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

Kształtowanie kobiecej sylwetki – czy dieta ma płeć?
Format: pdf - 472 KB
Pobierz plik
Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka
Format: pdf - 793 KB
Pobierz plik
Diagnostyka zespołu jelita przesiąkliwego.
Format: pdf - 252 KB
Pobierz plik


Piszą dla nas:
Partnerzy:
Forum Media Polska
ul. Polska 13
60-595 Poznań