Produkty Marwit docenione w prestiżowych konkursach

Informacje prasowe 21.02.2018

Spółka Marwit została uhonorowana trzema prestiżowymi nagrodami. Firma zdobyła tytuły SuperBrands Polska Marka 2018, Jakość Roku 2017 w kategorii produkt, a także Gazeli Biznesu.

SuperBrands to największe niezależne badanie polskich marek, w którym kluczowym kryterium jest współczynnik poleceń danego brandu. Laureatów konkursu wyłania się co roku na podstawie analizy opinii 10 tysięcy konsumentów. W badaniu określa się siłę marki, liczbę jej poleceń oraz odradzeń. Marwit został wyróżniony tytułem SuperBrands Polska Marka 2018 w kategorii „Napoje – soki, nektary i napoje owocowe”.

Produkty Marwit uhonorowano też Europejskim Certyfikatem Jakość Roku 2017. Tytuł nadawany na podstawie wieloetapowej weryfikacji to efekt docenienia wszystkich wyrobów marki – świeżych soków, surówek, zup, sałat „1,2,3”, „Marwitek” oraz smoothie.

Dużym osiągnięciem jest również uplasowanie się spółki w rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce – Gazele Biznesu. Zestawienie przygotowywane przez „Puls Biznesu” uwzględnia firmy, które m.in. istnieją na rynku nieprzerwanie od ponad trzech lat i notują wzrost przychodów w badanym okresie. 

- To ogromne wyróżnienie i wielki powód do dumy. Przyznane nagrody motywują nas jednocześnie do dalszej pracy i sprostania wymaganiom klientów. Od lat udowadniamy, że docenianie naszej firmy nie jest dziełem przypadku. Traktujemy te nagrody również jako wyzwanie – mówi Anna Pawłowska-Kruzińska, Kierownik ds. Marketingu.

Marwit Sp. z o.o. to największy producent świeżych soków w Polsce. Firma istnieje na rynku od 1993 roku. Jest właścicielem takich marek jak Marwit, Witmar oraz Ogrody Natury. W przeszłości uhonorowano ją takimi nagrodami jak „Złota Kareta” i tytułem „Teraz Polska”. Marwit został też liderem wśród producentów soku w rankingu Równi w Biznesie przygotowywanym przez Polską Izbę Handlu.

http://marwit.pl/pl/pressroom

Subskrybuj bezpłatny newsletter Food Forum

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

  • dostęp do wszystkich treści na stronie food-forum.pl,
  • cotygodniową porcję porad i inspiracji żywieniowych,
  • dodatkowe korzyści od Partnerów Magazynu „Food Forum”.

Dziękujemy za docenienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

Kształtowanie kobiecej sylwetki – czy dieta ma płeć?
Format: pdf - 472 KB
Pobierz plik
Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka
Format: pdf - 793 KB
Pobierz plik
Diagnostyka zespołu jelita przesiąkliwego.
Format: pdf - 252 KB
Pobierz plik


Piszą dla nas:
Partnerzy:
Forum Media Polska
ul. Polska 13
60-595 Poznań