Sok funkcjonalny Rabenhorst Bogactwo Żelaza Plus – smaczny sposób na właściwy poziom żelaza

Informacje prasowe 12.02.2018

Niemiecka marka Rabenhorst posiada 200 letnie doświadczenie w produkcji bezpośrednio tłoczonych soków, jej produkty znane są na całym świecie ciesząc się niezmiennie ogromnym zaufaniem konsumentów. Grupa odbiorców soków Rabenhorst stale rośnie, a gama produktowa regularnie poszerza się o kolejne, wyjątkowe produkty tworzone według niezmiennej filozofii marki, opartej na naturalności, czystości i najwyższej jakości. 

Sok funkcjonalny Bogactwo Żelaza Plus marki Rabenhorst jest dietetyczną mieszanką bezpośrednio tłoczonych z owoców soków - soku gruszkowego, cytrynowego, wiśniowego z czarnej porzeczki, winogronowego oraz soku z jeżyn. Wzbogacony jest miodem, wysokojakościowym żelazem w postaci glukonianu II (glukonian żelaza (II) (600mg/100ml= 75mg czystego żelaza), czyli jednym z najlepiej przyswajalnych przez organizm związków żelaza, a przez to wysoce pożądanym w suplementacji, zawiera także witaminy C, B1, B2, B6 i B12. Ze względu na wysokie zawartości żelaza i witamin w Soku Bogactwo Żelaza Plus bardzo ważne jest jego dawkowanie, którego nie powinno się przekraczać.

Zalecane dzienne spożycie:
Dziewczynki od 10 lat i kobiety - 20 ml
Chłopcy od 10 lat do 18 lat - 15 ml
Mężczyźni od 19 i kobiety od 51 lat - 12,5 ml
Dzieci od 4 lat - 10 ml
Kobiety karmiące - 25 ml
Kobiety w ciąży - 40 ml

Warto wiedzieć, że nasz organizm nie potrafi samodzielnie produkować żelaza, dlatego konieczne jest jego dostarczanie wraz z żywnością, co nie jest takie proste z uwagi na trudną przyswajalność tego pierwiastka. Sok funkcjonalny Rabenhorst Bogactwo Żelaza Plus jest szczególnie polecany kobietom w ciąży i karmiącym, sportowcom, dziewczętom w okresie wzrostu, osobom na dietach, z chorobami żołądka lub jelit oraz kobietom w okresie menstruacyjnym. Już 100 ml soku Rabenhorst Bogactwo Żelaza Plus zaspokaja w 107 %  dzienne zapotrzebowanie dorosłego człowieka na żelazo oraz w 50 % na witaminy C, B1, B2 i B12.  Sok Bogactwo Żelaza Plus marki Rabenhorst jest w pochodzenia naturalnego i powstaje w procesie bezpośredniego tłoczenia. Tradycyjna butelka z ciemnego szkła chroni sok przed niepożądanymi i szkodliwymi dla zawartości promieniami słonecznymi. Sok dostępny jest w aptekach i dobrych sklepach ze zdrową żywnością. 

www.victualia.pl

* Rabenhorst jest niemiecką firmą rodzinną produkującą soki od 200 lat! Firma wykorzystuje całe swoje wieloletnie doświadczenie, kreatywność oraz wiedzę do tworzenia najwyższej jakości soków ze świeżych, zdrowych i najlepszych jakościowo warzyw i owoców. Soki Rabenhorst są naturalne, w zdecydowanej większości ekologiczne, niezwykle esencjonalne i aromatyczne. Dzieję się tak za sprawą unikalnego procesu produkcji, polegającego między innymi na powolnym tłoczeniu na zimno świeżych owoców prosto do butelek.

Subskrybuj bezpłatny newsletter Food Forum

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

  • dostęp do wszystkich treści na stronie food-forum.pl,
  • cotygodniową porcję porad i inspiracji żywieniowych,
  • dodatkowe korzyści od Partnerów Magazynu „Food Forum”.

Dziękujemy za docenienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

Kształtowanie kobiecej sylwetki – czy dieta ma płeć?
Format: pdf - 472 KB
Pobierz plik
Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka
Format: pdf - 793 KB
Pobierz plik
Diagnostyka zespołu jelita przesiąkliwego.
Format: pdf - 252 KB
Pobierz plik


Piszą dla nas:
Partnerzy:
Forum Media Polska
ul. Polska 13
60-595 Poznań