Herbata z miłością

Informacje prasowe 12.02.2018

Walentynki to magiczny dzień, który chcemy spędzić z ukochaną osobą. Jest to też czas, kiedy chętniej i odważniej mówimy o swoich uczuciach – wprost oraz z pomocą wyjątkowych prezentów. Jaki upominek sprawi przyjemność i zapewni o naszym uczuciu? Wbrew powszechnemu przekonaniu nie musimy koniecznie wymyślać wyszukanych i drogich prezentów. Czasem wystarczy drobnostka, aby nasza druga połowa poczuła się wyjątkowo.

Z myślą o takim rozwiązaniu dla zakochanych i wyjątkowej celebracji, marka Dilmah przygotowała specjalną promocję. Wystarczy zrobić zakupy za 70 zł i kupić swojej drugiej połówce Bombonierkę Exceptional, aby otrzymać w prezencie walentynkowy zestaw herbat. W kolekcji nie zabraknie delikatnej Berry Sensation o smaku owoców jagodowych, słodowej Italian Almond z dodatkiem aromatu migdałów włoskich, kwiatowej i kremowej Rose & French Vanilla oraz czystej czarnej Perfect Ceylon. Herbata to eliksir miłości, napój przyrządzony z niepowtarzalnych składników, a kombinacja smaków herbat Dilmah Exceptional pobudzi zmysły. Niepotrzebne będą słowa, aromatyczny napar wyrazi wszystko.
Promocyjny asortyment jest dostępny w sklepie internetowym Dilmah (www. sklep.dilmah.pl) oraz w lokalu Herbata i Kawa (ul. Waryńskiego 28 w Warszawie). Promocja trwa od 12 do 14 lutego 2018 roku.
 

Subskrybuj bezpłatny newsletter Food Forum

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

  • dostęp do wszystkich treści na stronie food-forum.pl,
  • cotygodniową porcję porad i inspiracji żywieniowych,
  • dodatkowe korzyści od Partnerów Magazynu „Food Forum”.

Dziękujemy za docenienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

Kształtowanie kobiecej sylwetki – czy dieta ma płeć?
Format: pdf - 472 KB
Pobierz plik
Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka
Format: pdf - 793 KB
Pobierz plik
Diagnostyka zespołu jelita przesiąkliwego.
Format: pdf - 252 KB
Pobierz plik


Piszą dla nas:
Partnerzy:
Forum Media Polska
ul. Polska 13
60-595 Poznań