Kapary w oleju z pieprzem marynowanym w oleju OLE!

Informacje prasowe 11.01.2018

Rok 2018 zapowiada się smakowicie dzięki wyjątkowym kaparom w oleju z pieprzem marynowanym OLE!, które wzbogacą karnawałowe przyjęcie. Pozwól się uwieść elegancji wykwintnych kaparów i unikalnemu połączeniu ich smaku z marynowanym pieprzem, aby odkryć całe bogactwo możliwości kryjące się w małym słoiku.

Wyrazisty i nieco cierpki smak kaparów doskonale równoważy i uzupełnia wiele dań mięsnych i rybnych, a także pasuje do jajek czy sałatek, nadając im nutkę wyszukanej elegancji. Kapary nie tylko doskonale smakują, ale także dodają potrawom apetycznego wyglądu. Dzięki temu świetnie sprawdzą się
na spotkaniach towarzyskich podczas których chcemy ugościć naszych bliskich wyjątkowa przekąską.

Słoik kaparów można wykorzystać w całości, używając również aromatycznego oleju w roli dressingu do sałatek czy marynaty do mięs lub ryb. Same kapary natomiast doskonale sprawdzą się zarówno w daniach na ciepło jak i zimnych przystawkach. Zastosowanie kaparów w kuchni jest naprawdę szerokie i to kolejny powód, żeby włączyć je do swojego menu w nowym roku! Doskonale komponują się zwłaszcza z potrawami kuchni włoskiej i francuskiej, a ich smak najlepiej podkreśla towarzystwo delikatnego wina. Kapary najlepiej sprawdzą się w doborowym towarzystwie – nie tylko innych wyjątkowych smaków, lecz przede wszystkim wspaniałych ludzi, którzy docenią ich wyszukany aromat oraz swoją obecnością sprawią, że wspólny posiłek wprowadzi nas w karnawałowy nastrój.

Kapary w oleju z pieprzem marynowanym w oleju OLE!

Pojemność: 212 ml

Cena: ok 8 złotych

www.wole-ole.pl

Subskrybuj bezpłatny newsletter Food Forum

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

  • dostęp do wszystkich treści na stronie food-forum.pl,
  • cotygodniową porcję porad i inspiracji żywieniowych,
  • dodatkowe korzyści od Partnerów Magazynu „Food Forum”.

Dziękujemy za docenienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

Kształtowanie kobiecej sylwetki – czy dieta ma płeć?
Format: pdf - 472 KB
Pobierz plik
Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka
Format: pdf - 793 KB
Pobierz plik
Diagnostyka zespołu jelita przesiąkliwego.
Format: pdf - 252 KB
Pobierz plik


Piszą dla nas:
Partnerzy:
Forum Media Polska
ul. Polska 13
60-595 Poznań