Suszone pomidory OLE! z żurawiną

Informacje prasowe 23.11.2017

Jesteśmy przekonani, że dla miłośników kuchni włoskiej suszone pomidory to jeden z ważniejszych składników domowej spiżarni. Znajdują one codzienne zastosowanie w różnych przepisach, będąc nieodłączną częścią aromatycznych kanapek, makaronów i zapiekanek. Jest tylko jedna rzecz lepsza niż suszone pomidory – suszone pomidory z żurawiną, niezastąpione do sałatek i mięs. 

Słodki smak żurawiny doskonale współgra z intensywnym aromatem suszonych pomidorów i sprawia, że ten duet należy do naprawdę wyjątkowych. Sałatki z dodatkiem tych dwóch składników zyskują smak, który nadaje im autentycznego włoskiego charakteru. Suszone pomidory z żurawiną to doskonały dodatek  również do wszelkiego rodzaju mięs, a w szczególności drobiu. Żurawina to naturalne źródło witaminy C, która chroni nasze organizmy przed przeziębieniem w czasie jesiennych i zimowych miesięcy, dlatego warto dodawać ją także do prostych, codziennych dań. Polecamy ja tym bardziej, że jej wyjątkowy słodki smak wspaniale wzbogaca aromat wielu potraw, nadając im o wiele bardziej wyszukany charakter i szczyptę intensywnego koloru, wzmagającego apetyt już w trakcie przygotowań. Tej jesieni zagraj w czerwone i wypróbuj w swojej kuchni niezwykły duet suszonych pomidorów i żurawin. Przekonaj się, jak wiele aromatu wniesie do Twoich ulubionych dań. Sałatki, zapiekanki, pieczenie, a nawet makarony i pizza, czekają tylko na odkrycie tej wybuchowej fuzji smaków. 

http://www.wole-ole.pl

Subskrybuj bezpłatny newsletter Food Forum

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

  • dostęp do wszystkich treści na stronie food-forum.pl,
  • cotygodniową porcję porad i inspiracji żywieniowych,
  • dodatkowe korzyści od Partnerów Magazynu „Food Forum”.

Dziękujemy za docenienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

Kształtowanie kobiecej sylwetki – czy dieta ma płeć?
Format: pdf - 472 KB
Pobierz plik
Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka
Format: pdf - 793 KB
Pobierz plik
Diagnostyka zespołu jelita przesiąkliwego.
Format: pdf - 252 KB
Pobierz plik


Piszą dla nas:
Partnerzy:
Forum Media Polska
ul. Polska 13
60-595 Poznań