KASZKA MUSLI PELNOZIARNISTE Z OWOCAMI JUNIOR 100 % BIO – wartościowy i pyszny posiłek dla maluszka

Informacje prasowe 09.11.2017

Holle to szwajcarska marka ekologicznej żywności dla dzieci lubiana przez najmłodszych, znana i ceniona przez rodziców w całej Europie. Marka Holle może pochwalić się  ponad 80-letnią tradycją produkcji żywności dla dzieci o wyjątkowo wysokiej jakości - wszystkie składniki wykorzystywane do produkcji dostarczane są przez gospodarstwa biodynamiczne lub ekologiczne.  W praktyce oznacza to, że podczas uprawy roślin są stosowane tylko naturalne komposty beż żadnych środków chemicznych, zwierzęta hodowane są zgodnie z własnym tempem rozwoju bez hormonów zwierzęcych i regulatorów wzrostu, a wszystkie procesy przetwórcze gwarantują zachowanie pełnych wartości odżywczych niezbędnych małym dzieciom do prawidłowego rozwoju.

PEŁNOZIARNISTA KASZKA-MUSLI JUNIOR 100% BIO to ekologiczny, zrównoważony posiłek dla dzieci od ok. 10. miesiąca życia. W jej składzie znajdują się płatki owsiane, kukurydziane, orkiszowe oraz płatki owocowe na bazie pszenicy z dodatkiem przecieru bananowego, soku jabłkowego i z daktyli. Płatki zbożowe znajdujące się w kaszce są pełnoziarniste, dzięki czemu są ważnym źródłem witamin i składników mineralnych. Zapewniają one dziecku niezbędną siłę i poczucie sytości.

Wszystkie składniki produktu pochodzą z upraw organicznych i biodynamicznych. PEŁNOZIARNISTA KASZKA-MUSLI JUNIOR 100% BIO Holle jest certyfikowana znakiem Demeter. Nie zawiera ona cukru, za wyjątkiem tego naturalnie pochodzącego z owoców. Może być przygotowana na bazie mleka lub wody.  Można ją też podać jako deserek wykorzystując jako bazę świeży przecier owocowy.

 

www.holle.pl

Marka: Holle

Pojemność: 250 g

Cena: 13 zł

Importer: Victualia Saluber

 

Subskrybuj bezpłatny newsletter Food Forum

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

  • dostęp do wszystkich treści na stronie food-forum.pl,
  • cotygodniową porcję porad i inspiracji żywieniowych,
  • dodatkowe korzyści od Partnerów Magazynu „Food Forum”.

Dziękujemy za docenienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

Kształtowanie kobiecej sylwetki – czy dieta ma płeć?
Format: pdf - 472 KB
Pobierz plik
Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka
Format: pdf - 793 KB
Pobierz plik
Diagnostyka zespołu jelita przesiąkliwego.
Format: pdf - 252 KB
Pobierz plik


Piszą dla nas:
Partnerzy:
Forum Media Polska
ul. Polska 13
60-595 Poznań