Katarzyna Devraj

Katarzyna Devraj

Miłośniczka zdrowego odżywiania
i zdrowego stylu życia. Od lat interesująca się naturalnymi metodami pozwalającymi utrzymać urodę i zdrowie oraz pomagającymi spowolnić proces starzenia. Pasjonatka aktywności fizycznej, od dziecka uprawiająca rożne dyscypliny sportowe. Jako dziecko - taniec, balet i akrobatykę, aktualnie - ćwiczenia na siłowni, pilates, joga, jazda na rowerze, bieganie, jazda na nartach.

Uwielbia podróże, poznawanie innych kultur i naukę języków obcych. Po studiach (magister ekonomii z trzema specjalizacjami: finanse i bankowość, marketing oraz zarządzanie przedsiębiorstwem na wspólnym rynku europejskim) dużo podróżowała do krajów Azji Południowo-Wschodniej, gdzie zafascynowała się feng shui. Zgłębiała tajniki tej sztuki pod okiem mistrza feng shui - Lillian Too, u której ukończyła wiele kursów, aby uzyskać tytuł The Master of feng shui. Następnie stworzyła firmę Beryl Consulting świadczącą usługi z zakresu feng shui i life coachingu. Jest autorką książki „Europejskie Feng Shui”, która została wydana w wersji wydrukowanej w języku polskim oraz w wersji elektronicznej w języku angielskim (dostępna na portalu lulu.com).

Na kilka lat wycofała się z życia zawodowego poświęcając się macierzyństwu, ale wychowując córkę, szukała branży, z którą mogłaby związać przyszłość. Mieszkając w Singapurze zaobserwowała, że jest tam dobrze rozwinięty rynek produktów opartych na kolagenie, a że od lat interesowała się suplementami diety i zdrowym odżywianiem, przekroczyła już 30 lat i zauważała pierwsze oznaki starzenia, bardzo chciała im przeciwdziałać na tyle, na ile jest to możliwe naturalnymi metodami.

Chciała importować do Europy suplementy diety tworzone w Azji, ale nie znalazła produktu, który spełniałby jej oczekiwania. Zdecydowała więc, że spróbuje stworzyć własny suplement, który będzie sprzyjał osłabieniu czynników przyspieszających starzenie. Jako że Japończycy słyną z długowieczności, próbowała współpracy z fabrykami w Japonii, ale nie stworzyły one receptury, która w pełni by jej odpowiadała. Ponadto importowanie produktów spoza Europy wiąże się z szeregiem formalnych trudności, zrezygnowała więc z tego pomysłu. Szukając producentów, którzy mogliby stworzyć jej wymarzony produkt, nawiązała współpracę z fabryką w Polsce mającą duże doświadczenie w produkcjisuplementów. Razem stworzyli produkt anti-ageingowy – Collagem oparty na kolagenie, który w towarzystwie 11 innych składników tworzy unikatową recepturę skutecznie opóźniającą proces starzenia.

Pomysłodawczyni Collagem obecnie mieszka w Londynie, gdzie założyła firmę Beauty Boosters Ltd., która zajmuje się sprzedażą swojego pierwszego produktu w Wielkiej Brytanii i w Polsce. Nutrikosmetyk Collagem zostal wprowadzony na rynek brytyjski w styczniu 2019 i jest już sprzedawany w jednym z najlepszych spa w centrum Londynu (naprzeciwko Harrods). W Polsce jest dostępny w Medical SPA w Hotelu Gołębiewski w Wiśle, w aptece Dbam o Zdrowie Radosna
w warszawskim Wilanowie oraz w firmowym sklepie online (www.collagem.pl).

Artykuły autora:

POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

Kształtowanie kobiecej sylwetki – czy dieta ma płeć?
Format: pdf - 472 KB
Pobierz plik
Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka
Format: pdf - 793 KB
Pobierz plik
Diagnostyka zespołu jelita przesiąkliwego.
Format: pdf - 252 KB
Pobierz plik


Piszą dla nas:
Partnerzy:
Forum Media Polska
ul. Polska 13
60-595 Poznań