ElectroVit- uzupełnia wszystkie elektrolity

Suplementy 24.05.2018
ElectroVit jest szczególnie zalecany w przypadkach zaburzeń równowagi wodno- elektrolitowej spowodowanych biegunkami i wymiotami o różnej etiologii, zwiększonym wysiłkiem fizycznym i nadmierną potliwością w czasie upałów.

ElectroVit to preparat do przygotowania roztworu o zmniejszonej osomolarności, uzupełniający płyny i elektrolity: sód, potas, chlorek, wapń i magnez. Produkt marki Activlab Pharma został wyróżniony w styczniu 2017 przez ekspertów- Nagrodą Profesorów Farmacji. ElectroVit ma doskonały, pomarańczowy smak (kompozycja smakowa została opracowana w laboratorium sensorycznym).

Odwodnienie organizmu to niebezpieczny stan, którego należy unikać. Elektrolity są integralną częścią płynów ustrojowych naszego ciała. Każda nadmierna utrata wody przez organizm może spowodować ich niedobór i zachwianie równowagi wodno-elektrolitowejElectroVit posiada kompletny skład elektrolitów, których potrzebuje organizm:

  • Potas pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowo-mięśniowego z uwagi na to, ze bierze udział w przewodzeniu impulsów nerwowych.
  • Magnez przyczynia si do prawidłowego metabolizmu energetycznego, zmniejszenia uczucia zmęczenia oraz pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej.
  • Chlorek jest podstawowym elektrolitem anionowym.
  • Wapń pomaga w utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego.
  • Sód reguluje gospodarkę wodną ciała.

Electrovit marki Activlab Pharma dostępny jest w postaci wygodnych tabletek musujących umieszczonych w praktycznym, plastikowym opakowaniu, które zawsze można mieć pod ręką (zarówno w domu jak i w podróży). Tabletkę należy rozpuścić w 200 ml wody. Zalecane dzienne spożycie suplementu diety: 2- 4 tabletek.

Nowością jest ElectroVit Woda kokosowa. Produkt zawiera koncentrat wody kokosowej CocoMineral® i jest bez dodatku cukru. Woda kokosowa to orzeźwiający napój z wnętrza kokosa. Stanowi ona bogate źródło substancji odżywczych, witamin i minerałów. Elektrolity zawarte w wodzie kokosowej pod względem składu przypominają ludzkie osocze, dlatego płyn ten doskonale nawadnia i gasi pragnienie.

ElectroVit Woda kokosowa doskonale uzupełnia wszystkie elektrolity (sód, potas, chlorek, wapń, magnez). Wskazania: do postępowania dietetycznego w odwodnieniu spowodowanym upałami, wysiłkiem fizycznym, wymiotami, biegunkami.

ElectroVit marki Activlab Pharma- nawadnia, musuje, smakuje!

Więcej informacji na stronie internetowej: www.electrovit.pl

Subskrybuj bezpłatny newsletter Food Forum

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

  • dostęp do wszystkich treści na stronie food-forum.pl,
  • cotygodniową porcję porad i inspiracji żywieniowych,
  • dodatkowe korzyści od Partnerów Magazynu „Food Forum”.

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

TAGI ARTYKUŁU: #Informacja prasowa, #Profilaktyka zdrowotna, #Suplementy

POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

Kształtowanie kobiecej sylwetki – czy dieta ma płeć?
Format: pdf - 472 KB
Pobierz plik
Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka
Format: pdf - 793 KB
Pobierz plik
Diagnostyka zespołu jelita przesiąkliwego.
Format: pdf - 252 KB
Pobierz plik


Piszą dla nas:
Partnerzy:
Forum Media Polska
ul. Polska 13
60-595 Poznań