BioMed – Pharma Polska – innowacyjne podejście do suplementacji.

Suplementy 08.03.2018
BioMed - Pharma Polska została powołana w kwietniu 2016 roku jako siostrzana spółka BioMed Pharma AS (Oslo, Norwegia) w celu sprzedaży bestsellera na rynku norweskim, czyli Collagen Plus (w Polsce Kolagen Norweski).

Po roku obecności Kolagen Norweski zyskał w oczach naszych Klientów nadspodziewanie wysokie uznanie (poparte prestiżowymi nagrodami m.in. Bestseller Roku Imperium Urody, Diamenty Beauty 2017), które dodatkowo wzmacniane jest rekomendacjami bardzo wielu Farmaceutów. Kolagen Norweski można kupić już w niemal każdej aptece na terenie Polski.

Naszą misją jest oferowanie najwyższej jakości, bezpiecznych i sprawdzonych suplementów diety, przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnej, podyktowanej faktycznymi kosztami ceny. Wykaz składników każdego naszego produktu jest transparentny i prawdziwy. Nie używamy zbędnych dodatków i sami również korzystamy z naszych produktów.

Od marca b.r. wprowadziliśmy na polski rynek trzy nowe suplementy diety:

- Oslo Slim - bezkonkurencyjny suplement diety, który powstał jako odpowiedź na Wasze prośby o skuteczną pomoc we wsparciu redukcji masy ciała oraz profilaktycznym działaniu w celu utrzymania prawidłowej wagi. W jego skład wchodzi Glucomannan - jedyny błonnik wspierany i aprobowany przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa Żywności (EFSA).

- Fiord Fit - bezkonkurencyjny suplement diety, który powstał przede wszystkim z myślą o osobach dążących do szczupłej sylwetki poprzez poprawę metabolizmu w trakcie procesu odchudzania oraz kompleksowym, profilaktycznym wsparciu po osiągnięciu zamierzonego celu.

- Zdrowy Wiking - bezkonkurencyjny suplement diety o unikatowej kompozycji, który powstał przede wszystkim z myślą o wsparciu w okresie szybkiego tempa wzrostu nastoletniej młodzieży oraz o wszystkich innych dbających o odporność organizmu i jego prawidłowe funkcjonowanie

Zapraszamy do składania zamówień za pośrednictwem naszego sklepu internetowego:

- www.kolagennorweski.pl

- www.osloslim.pl

- www.fiordfit.pl

- www.zdrowywiking.pl

- telefonicznie pod nr telefonu: +48 22 428-15-96

- mailowo: sklep@biomed-pharma.pl

AUTOR ARTYKUŁU

Redakcja Food Forum

Redakcja Food Forum
Forum Media

Kontakt z autorem:

Subskrybuj bezpłatny newsletter Food Forum

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

  • dostęp do wszystkich treści na stronie food-forum.pl,
  • cotygodniową porcję porad i inspiracji żywieniowych,
  • dodatkowe korzyści od Partnerów Magazynu „Food Forum”.

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

TAGI ARTYKUŁU: #Informacja prasowa, #Profilaktyka zdrowotna, #Suplementy

POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

Kształtowanie kobiecej sylwetki – czy dieta ma płeć?
Format: pdf - 472 KB
Pobierz plik
Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka
Format: pdf - 793 KB
Pobierz plik
Diagnostyka zespołu jelita przesiąkliwego.
Format: pdf - 252 KB
Pobierz plik


Piszą dla nas:
Partnerzy:
Forum Media Polska
ul. Polska 13
60-595 Poznań