Sorrir Superfood Cafe & Delivery

Zdrowe odżywianie 18.12.2017
Sorrir to pierwsza w Polsce kawiarnia z żywnością z grupy superfood, w której zjesz tylko naturalne słodkości w opcjach bez: glutenu, cukru oraz laktozy a także wegańskie.

Łamiemy stereotypy, że zdrowe słodkości nie istnieją!

Każdego dnia dostarczamy naszym gościom uśmiech i radość, ale również specjalnie wyselekcjonowane organiczne dania z całego świata.

Naszą pasją są zdrowe słodkości od małych ciasteczek poprzez owocowe smoothie bowl aż po wielkie piętrowe torty.

Aby dostarczać najwyższej jakości łakocie, wszystkie części składowe naszych wypieków tworzymy sami, od konfitur po masy i dekorację.

Wiedząc jak ważne w dzisiejszych czasach jest dopasowanie produktu do oczekiwań klientów stworzyliśmy unikalny system zamówień, w którym to nasi goście decydują o produktach i charakterystyce wypieków.

Dla nas alergia czy nietolerancja to nie chwilowa moda czy wybryk, ale świadome podejście do życia, odżywiania, dbania o siebie i bliskich.

Pomimo przemysłowego traktowania jedzenia dostarczamy na rynek wysokiej klasy łakocie bez konserwantów czy ulepszaczy, bo wierzymy, że część naszych problemów zdrowotnych wynika ze złej diety oraz niskiej jakości produktów.

„Zdrowe jedzenie nie musi być przymusem a stylem życia, świadomym stylem życia a te piękne i słodkie chwile mogą być pyszne a zarazem naturalnie smaczne bez grama sztucznych dodatków, glutenu czy cukru.”

http://www.sorrir.pl/ 

W najnowszym numerze Food Forum, znajdą Państwo przepis na Makowiec Jaglany, specjalnie przygotowany przez kawiarnie Sorrir w Poznaniu. 

 

 

AUTOR ARTYKUŁU

Redakcja Food Forum

Redakcja Food Forum
Forum Media

Kontakt z autorem:

Subskrybuj bezpłatny newsletter Food Forum

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

  • dostęp do wszystkich treści na stronie food-forum.pl,
  • cotygodniową porcję porad i inspiracji żywieniowych,
  • dodatkowe korzyści od Partnerów Magazynu „Food Forum”.

Dziękujemy za docenienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

TAGI ARTYKUŁU: #Przekąski, #Przepisy, #Weganizm, #Wegetarianizm, #Zdrowe odżywianie

POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

Kształtowanie kobiecej sylwetki – czy dieta ma płeć?
Format: pdf - 472 KB
Pobierz plik
Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka
Format: pdf - 793 KB
Pobierz plik
Diagnostyka zespołu jelita przesiąkliwego.
Format: pdf - 252 KB
Pobierz plik


Piszą dla nas:
Partnerzy:
Forum Media Polska
ul. Polska 13
60-595 Poznań