Sorrir Superfood Cafe & Delivery

Zdrowe odżywianie 18.12.2017
Sorrir to pierwsza w Polsce kawiarnia z żywnością z grupy superfood, w której zjesz tylko naturalne słodkości w opcjach bez: glutenu, cukru oraz laktozy a także wegańskie.

Łamiemy stereotypy, że zdrowe słodkości nie istnieją!

Każdego dnia dostarczamy naszym gościom uśmiech i radość, ale również specjalnie wyselekcjonowane organiczne dania z całego świata.

Naszą pasją są zdrowe słodkości od małych ciasteczek poprzez owocowe smoothie bowl aż po wielkie piętrowe torty.

Aby dostarczać najwyższej jakości łakocie, wszystkie części składowe naszych wypieków tworzymy sami, od konfitur po masy i dekorację.

Wiedząc jak ważne w dzisiejszych czasach jest dopasowanie produktu do oczekiwań klientów stworzyliśmy unikalny system zamówień, w którym to nasi goście decydują o produktach i charakterystyce wypieków.

Dla nas alergia czy nietolerancja to nie chwilowa moda czy wybryk, ale świadome podejście do życia, odżywiania, dbania o siebie i bliskich.

Pomimo przemysłowego traktowania jedzenia dostarczamy na rynek wysokiej klasy łakocie bez konserwantów czy ulepszaczy, bo wierzymy, że część naszych problemów zdrowotnych wynika ze złej diety oraz niskiej jakości produktów.

„Zdrowe jedzenie nie musi być przymusem a stylem życia, świadomym stylem życia a te piękne i słodkie chwile mogą być pyszne a zarazem naturalnie smaczne bez grama sztucznych dodatków, glutenu czy cukru.”

http://www.sorrir.pl/ 

W najnowszym numerze Food Forum, znajdą Państwo przepis na Makowiec Jaglany, specjalnie przygotowany przez kawiarnie Sorrir w Poznaniu. 

 

 

AUTOR ARTYKUŁU

Redakcja Food Forum

Redakcja Food Forum
Forum Media

Kontakt z autorem:

Subskrybuj bezpłatny newsletter Food Forum

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

  • dostęp do wszystkich treści na stronie food-forum.pl,
  • cotygodniową porcję porad i inspiracji żywieniowych,
  • dodatkowe korzyści od Partnerów Magazynu „Food Forum”.

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

TAGI ARTYKUŁU: #Przekąski, #Przepisy, #Weganizm, #Wegetarianizm, #Zdrowe odżywianie

POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

Kształtowanie kobiecej sylwetki – czy dieta ma płeć?
Format: pdf - 472 KB
Pobierz plik
Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka
Format: pdf - 793 KB
Pobierz plik
Diagnostyka zespołu jelita przesiąkliwego.
Format: pdf - 252 KB
Pobierz plik


Piszą dla nas:
Partnerzy:
Forum Media Polska
ul. Polska 13
60-595 Poznań