Finał Plebiscytu “Dietetyk Roku 2017” na Kongresie Food Forum 7.10.2017

I ogólnopolski plebiscyt, który wyłoni najlepszego dietetyka w Polsce. Na zwycięzcę czekają nagrody o łącznej puli 10 000 zł, w tym wycieczka marzeń z Biurem Podróży ITAKA. Finał Plebiscytu Dietetyk Roku 2017 oraz uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas III Narodowego Kongresu NOWATORSKIE METODY LECZENIA NADWAGI I OTYŁOŚCI.

Dietetyk.pl to największy portal zrzeszający dietetyków w Polsce. Już ponad 1000 dietetyków posiada tam swoje wizytówki, a pacjenci umawiają się na wizyty za pomocą kalendarzy online. Z dniem 11 sierpnia 2017 na portalu ruszyły wybory “Dietetyka Roku 2017”. Jest to pierwszy plebiscyt, w którym to pacjenci i klienci wyłonią najlepszych dietetyków w Polsce. A jest o co walczyć! Oprócz nagród ufundowanych przez Partnerów, na laureata czeka także bon o wartości 5000 zł na wycieczkę z Biurem Podróży ITAKA w dowolne miejsce na świecie. 

Zasady Plebiscytu są bardzo proste. Każdy dietetyk, który posiada darmową wizytówkę na portalu www.dietetyk.pl wraz z ustawionym zdjęciem profilowym i uruchomionym kalendarzem online może wziąć udział w głosowaniu. Na jego profilu znajduje się przycisk za pomocą, którego pacjenci mogą oddawać głosy. Udział w Plebiscycie zarówno dla dietetyków jak i pacjentów jest całkowicie bezpłatny.

Zwycięży dietetyk, który do 30 września zbierze największą liczbę głosów. Kluczem do sukcesu będzie mobilizowanie za pomocą mediów społecznościowych zadowolonych pacjentów do oddawania głosów.

Oficjalna gala podsumowująca I edycję Plebiscytu Dietetyk Roku 2017 odbędzie się podczas III Narodowego Kongresu NOWATORSKIE METODY LECZENIA NADWAGI I OTYŁOŚCI organizowanego przez Food Forum. 7 października nagrody laureatom wręczy osobiście Michael Kacprzak - prezes i założyciel portalu Dietetyk.pl. Food Forum jako partner Plebiscytu oraz organizator Kongresu ufundował darmowe wejściówki dla laureatów Plebiscytu wraz z osobami towarzyszącymi.

Szczegóły Plebiscytu oraz aktualny ranking dietetyków dostępny jest na stronie: https://dietetyk.pl/dietetyk-roku-2017

Partnerami Plebiscytu “Dietetyk Roku 2017” są TiqDiet oraz Biuro Podróży ITAKA.

AUTOR ARTYKUŁU

Subskrybuj bezpłatny newsletter Food Forum

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

  • dostęp do wszystkich treści na stronie food-forum.pl,
  • cotygodniową porcję porad i inspiracji żywieniowych,
  • dodatkowe korzyści od Partnerów Magazynu „Food Forum”.

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

TAGI ARTYKUŁU: #Informacja prasowa, #Relax

POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

Kształtowanie kobiecej sylwetki – czy dieta ma płeć?
Format: pdf - 472 KB
Pobierz plik
Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka
Format: pdf - 793 KB
Pobierz plik
Diagnostyka zespołu jelita przesiąkliwego.
Format: pdf - 252 KB
Pobierz plik


Piszą dla nas:
Partnerzy:
Forum Media Polska
ul. Polska 13
60-595 Poznań