Szansa dla Dietetyków z Polski na bezpłatny udział w prestiżowej konferencji EFAD w Rotterdamie

California Prune Board (Europe) jako partner 10 konferencji Europejskiej Federacji Stowarzyszeń Dietetyków „The future is now” oferuje niepowtarzalną okazję dla dietetyków z Polski. Organizacja ufundowała 5 miejsc dla dietetyków z Polski na prestiżowym międzynarodowym wydarzeniu, które w dniach 29-30 września br. obędzie się w Rotterdamie!

Stypendium skierowane jest do absolwentów oraz studentów studiów licencjackich lub magisterskich o kierunku Dietetyka/Żywienie człowieka, oraz do członków Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków lub Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Osoby zainteresowane bezpłatnym udziałem w konferencji mogą  ubiegać się o miejsca w następcy sposób: 

  • Napisać list (max.300 słów) w języku angielskim dlaczego chcą wziąć udział w wydarzeniu, jaki jest ich cel oraz jak wykorzystają zdobytą wiedzę w trakcie konferencji;

Lub

  • Złożyć abstrakt na oficjalnej stronie konferencji EFAD, a następnie przesłać kopię aplikacji wraz z abstraktem e-mailem do California Prune Board Europe.

Oferta obejmuje; bilet na konferencję, zakwaterowanie oraz zwrot kosztów podróży. Aplikacje należy przesyłać najpóźniej do 1 września, za pośrednictwem adresu e-mail podanego na stronie California Prune Board Europe, w dziale dla dietetyków pod adresem:  www.californiaprunes.co.uk/resource-centre/hcp-nutritionist/

Przed aplikacją prosimy dokładnie zapoznać się ze szczegółową informacją w języku angielskim na temat warunków ubiegania się o miejsce na konferencji, na stronie internetowej pod powyższym adresem.

Nie zwlekaj. Decyduje kolejność przesłania zgłoszeń oraz zawartość merytoryczna aplikacji!

Więcej informacji o konferencji EFDA w Rotterdamie:  http://efadconference.com/

AUTOR ARTYKUŁU

Redakcja Food Forum

Redakcja Food Forum
Forum Media

Kontakt z autorem:

Subskrybuj bezpłatny newsletter Food Forum

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

  • dostęp do wszystkich treści na stronie food-forum.pl,
  • cotygodniową porcję porad i inspiracji żywieniowych,
  • dodatkowe korzyści od Partnerów Magazynu „Food Forum”.

Dziękujemy za docenienie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

TAGI ARTYKUŁU: #Konferencja, #Kongres

POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

Kształtowanie kobiecej sylwetki – czy dieta ma płeć?
Format: pdf - 472 KB
Pobierz plik
Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka
Format: pdf - 793 KB
Pobierz plik
Diagnostyka zespołu jelita przesiąkliwego.
Format: pdf - 252 KB
Pobierz plik
Piszą dla nas:
Partnerzy:
Forum Media Polska
ul. Polska 13
60-595 Poznań