Konferencja Food Medicine!

W tym roku po raz IV zapraszamy wszystkich zainteresowanych medycyną żywienia, na bezpłatną konferencję Food Medicine, która odbędzie się 26 maja na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Tegorocznym partnerem naszej konferencji jest fundacja “Szkoła na Widelcu”. Konferencja podzielona będzie na 5 sesji, z których pierwsze dwie odbywać się będą w języku polskim, a pozostałe w języku angielskim.

Naszymi prelegentami będą m.in. Grzegorz Łapanowski, mgr inż. Małgorzata Jackowska, prof. hab. n. med. Artur Mamcarz, mgr Nina Wojtyra, Elżbieta Lange oraz Dietetyka#NieNaŻarty. Uczestnicy konferencji będą mieli również niepowtarzalną okazję rozwiać wątpliwości rozmawiając online z dr Gregerem - autorem książki "How not to die", założycielem Amerykańskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia oraz jednym z największych autorytetów na świecie w dziedzinie odżywiania podczas Question and Answer Session.

Nasza konferencja została objęta mi.in. patronatami honorowymi rektora oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego prof. hab. n. med. Mirosława Wielgosia, Polskiego Towarzystwa Medycyny stylu Życia oraz organizacji Exercise is Medicine Poland.

Wiedza, którą pragniemy się podzielić jest ważna nie tylko ze względu na wykorzystanie jej w praktyce klinicznej i profilaktyce wielu chorób, ale również ze względu na potrzebę kształtowania świadomych i zdrowych wyborów w codziennym życiu każdego z nas. Dlatego nie zwalniamy tempa i zapraszamy na kolejną dawkę faktów i ciekawostek ze strefy medycyny żywienia. Nie zabraknie również niespodzianek i nagród dla naszych uczestników! Konferencja skierowana jest do studentów kierunków okołomedycznych, ale również osób zainteresowanych tematyką żywienia.

Rejestracji można dokonać na naszym wydarzeniu na Facebook’u. Ilość miejsc jest ograniczona.

 

Kontakt:

przez nasz fanpage na Facebook’u

oraz pod adresem e-mail: foodxmedicine@wum.edu.pl

AUTOR ARTYKUŁU

Redakcja Food Forum

Redakcja Food Forum
Forum Media

Kontakt z autorem:

Subskrybuj bezpłatny newsletter Food Forum

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

  • dostęp do wszystkich treści na stronie food-forum.pl,
  • cotygodniową porcję porad i inspiracji żywieniowych,
  • dodatkowe korzyści od Partnerów Magazynu „Food Forum”.

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

TAGI ARTYKUŁU: #Dietetyka, #Konferencja

POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

Kształtowanie kobiecej sylwetki – czy dieta ma płeć?
Format: pdf - 472 KB
Pobierz plik
Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka
Format: pdf - 793 KB
Pobierz plik
Diagnostyka zespołu jelita przesiąkliwego.
Format: pdf - 252 KB
Pobierz plik


Piszą dla nas:
Partnerzy:
Forum Media Polska
ul. Polska 13
60-595 Poznań