PROMiXX wchodzi na polski rynek

Zdrowe odżywianie 29.03.2019
PROMiXX, globalny lider projektowania i produkcji mikserów wirowych Vortex, rozpoczyna działalność na polskim rynku. To doskonała wiadomość dla wszystkich fanów marki, która zdążyła zgromadzić już prawie dwumilionową społeczność na Facebooku i stała się prawdziwym fenomenem w dziedzinie miksowania napojów treningowych.

Na globalnym rynku PROMiXX zdążył już zdobyć zaufanie tysięcy sportowców, co czyni go najlepiej sprzedającym się mikserem tej technologii na świecie. Założyciele firmy produkującej miksery wirowe PROMiXX swoją działalność zainicjowali na terenie Wielkiej Brytanii, jako kreatorzy technologii miksującego wiru.  Twórcy miksera postawili na jakość – PROMiXX to starannie wykonany,  estetyczny, a przy tym bardzo funkcjonalny mikser, który znajduje wiele zastosowań, nawet kuchennych!

 

„PROMiXX wyróżnia się wysokim standardem wykonania oraz technicznymi rozwiązaniami, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Jest to świetne rozwiązanie dla ludzi aktywnych, ceniących zdrowy tryb życia oraz zwracających uwagę na wygląd przedmiotów” – komentuje Piotr Dudkowiak, wyłączny przedstawiciel produktów PROMiXX w Polsce

 

W ofercie producenta znajdziemy miksery z serii iX, a także nowsze wersje iXR. Konsumenci mają do wyboru trzy rodzaje mikserów iX: w wersji szarej i białej w cenie 89 zł, iXR ze stali nierdzewnej, z niebieskimi detalami w cenie 199 zł oraz iXR grawerowany, który umożliwia personalizację swojego shakera, za 219 zł. Producent oferuje również butelkę MOKSII, która utrzymuje temperaturę i dodatki do butelki: kubek i tumbler oraz akcesoria (kable do ładowania, pojemniki na suplementy). Do shakera można zamontować odczepiany pojemnik na odżywkę, ukryty pod wieczkiem, który pozwala na odmierzenie idealnej porcji składników przed treningiem, bez konieczności noszenia całego opakowania z odżywką. Wszystkie miksery PROMiXX wyróżnia stylowy i elegancki design.

 

PROMiXX to nowa generacja butelek miksujących suplementy, która gwarantuje zachowanie integralności mikroelementów. Urządzenie umożliwia przygotowanie gładkich koktajli o idealnej konsystencji – wystarczy wcisnąć jeden przycisk. Miksery wirowe PROMiXX są całkowicie szczelne. Nie ma mowy o bałaganie w trakcie przygotowania koktajlu. Ogromnym plusem jest fakt, że shakery wirowe PROMiXX wykonane są z odpornego na uderzenia i zapach materiału. Czyszczenie ich nie sprawia żadnego problemu – wystarczy dodać ciepłą wodę, detergent i włączyć wir.

 

Więcej informacji na stronie www.fitnesspro.pl

AUTOR ARTYKUŁU

Redakcja Food Forum

Redakcja Food Forum
Forum Media

Kontakt z autorem:

Subskrybuj bezpłatny newsletter Food Forum

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

  • dostęp do wszystkich treści na stronie food-forum.pl,
  • cotygodniową porcję porad i inspiracji żywieniowych,
  • dodatkowe korzyści od Partnerów Magazynu „Food Forum”.

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

TAGI ARTYKUŁU: #Aktywność fizyczna, #Dietetyka, #Informacja prasowa, #Zdrowe odżywianie

POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

Kształtowanie kobiecej sylwetki – czy dieta ma płeć?
Format: pdf - 472 KB
Pobierz plik
Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka
Format: pdf - 793 KB
Pobierz plik
Diagnostyka zespołu jelita przesiąkliwego.
Format: pdf - 252 KB
Pobierz plik


Piszą dla nas:
Partnerzy:
Forum Media Polska
ul. Polska 13
60-595 Poznań