Trzecia edycja Ogólnopolskiej Konferencji PAD „Psychika a Dietetyka” 23 - 24.03.2019 Łódź

Już 23-24 marca 2019 roku w Łodzi odbędzie się trzecia edycja Ogólnopolskiej Konferencji PAD „Psychika a Dietetyka”. Konferencja została podzielona na dzień wykładowy i warsztatowy.Na największej psychodietetycznej konferencji w Polsce wystąpią eksperci, którzy od lat zajmują się relacjami między żywieniem a stanem psychicznym człowieka.

Podczas dnia wykładowego zajmiemy się niezmiernie interesującą tematyką wpływu otyłości i alkoholu na gospodarkę hormonalną i proces neurogenezy, czy możliwości zapobiegania zmianom neurozwyrodnieniowych poprzez składniki diety. W głównej mierze, skupimy się jednak na osi mózg-jelita, gdzie zajmiemy się przekaźnictwem hormonalnym, czy związkiem między IBS, tryptofanem a serotoniną. Poświęcimy również uwagę roli diety w różnych zaburzeniach neurologicznych i nie zapomnimy o aspekcie motywacji! Wspaniałym dopełnieniem pierwszego dnia będzie sesja prac własnych, podczas której przedstawione zostaną najnowsze doniesienia naukowe z dziedziny psycho- i neurodietetyki.

W dniu warsztatowym natomiast, dowiemy się, jak projektować indywidualną drogę leczenia dla pacjenta otyłego oraz cierpiącego na zaburzenia odżywiania. Poszerzymy swoje umiejętności dotyczące motywowania siebie i swoich podopiecznych do zmiany i utrzymania korzystnych nawyków żywieniowych.

Zapraszamy po więcej informacji na www.pad.eletive.pl lub na serwis Facebook, gdzie umieściliśmy dedykowane wydarzenie - https://www.facebook.com/events/1962989037142094/.

Jeszcze do końca stycznia obowiązują preferencyjne stawki udziału w konferencji.

Przesyłamy psycho- i neurodietetyczne pozdrowienia!

Komitet Organizacyjny Konferencji PAD

AUTOR ARTYKUŁU

Redakcja Food Forum

Redakcja Food Forum
Forum Media

Kontakt z autorem:

Subskrybuj bezpłatny newsletter Food Forum

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

  • dostęp do wszystkich treści na stronie food-forum.pl,
  • cotygodniową porcję porad i inspiracji żywieniowych,
  • dodatkowe korzyści od Partnerów Magazynu „Food Forum”.

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

TAGI ARTYKUŁU: #Konferencja

POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

Kształtowanie kobiecej sylwetki – czy dieta ma płeć?
Format: pdf - 472 KB
Pobierz plik
Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka
Format: pdf - 793 KB
Pobierz plik
Diagnostyka zespołu jelita przesiąkliwego.
Format: pdf - 252 KB
Pobierz plik


Piszą dla nas:
Partnerzy:
Forum Media Polska
ul. Polska 13
60-595 Poznań