Międzynarodowa Konferencja "Experts of Microbiota" 30 marca 2019r Katowice

Z wielką przyjemnością zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji "Experts of Microbiota", która odbędzie się 30 marca 2019r. w Katowicach. Konferencja dedykowana jest lekarzom i dietetykom oraz studentom kierunków medycznych i innym specjalistom zainteresowanym problematyką wpływu mikrobioty jelitowej na nasze zdrowie.

Gwarancją wysokiego poziomu merytorycznego są prelegenci, Profesorowie i Doktorzy medycyny, którzy należą do grona opiniotwórczych ekspertów w zakresie mikrobioty jelitowej i których zainteresowania naukowe i praktyka kliniczna od wielu lat determinują nowatorskie  trendy diagnostyczne i terapeutyczne związane z dysbiozą w kraju i zagranicą. Zaproponowana tematyka wystąpień, w tym dotycząca programowania mikrobiotycznego i znaczenia mikrobioty w rozwoju alergii,  wpływu mikrobioty dróg rodnych i łożyska na zdrowie kobiety, relacji dysbiozy i nieswoistych chorób zapalnych  jelit, oddziaływania mikrobioty na ośrodkowy układ nerwowy, jej znaczenia w schorzeniach błony śluzowej oraz nowoczesnej diagnostyki mikrobiomu i zindywidualizowanej probiotykoterapii prognozuje, że Konferencja stanie się niewątpliwie bardzo istotnym wydarzeniem na naukowej mapie naszego kraju.

Konferencję przygotowuje Zespół powołany przez Polską Akademię Dietetyki i Mikroodżywiania i Wydział Opieki Zdrowotnej Wyższej Szkoły Nauk Stosowanych w partnerstwie z Wydziałem Nauk Medycznych Wyższej Szkoły Technicznej, Europejskim Instytutem Dietetyki i Mikroodżywiania (IEDM Paris) oraz Instytutem Medycyny Zapobiegawczej. Patronat medialny nad Konferencją objęły Food Forum i telewizja TVS.

Konferencja odbędzie się nowoczesnej auli WST w Katowicach przy ul. Rolnej 43, a szczegółowe informacje i możliwość rejestracji znaleźć można na www.microbiota.edu.pl

AUTOR ARTYKUŁU

Redakcja Food Forum

Redakcja Food Forum
Forum Media

Kontakt z autorem:

Subskrybuj bezpłatny newsletter Food Forum

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

  • dostęp do wszystkich treści na stronie food-forum.pl,
  • cotygodniową porcję porad i inspiracji żywieniowych,
  • dodatkowe korzyści od Partnerów Magazynu „Food Forum”.

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

TAGI ARTYKUŁU: #Konferencja

POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

Kształtowanie kobiecej sylwetki – czy dieta ma płeć?
Format: pdf - 472 KB
Pobierz plik
Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka
Format: pdf - 793 KB
Pobierz plik
Diagnostyka zespołu jelita przesiąkliwego.
Format: pdf - 252 KB
Pobierz plik


Piszą dla nas:
Partnerzy:
Forum Media Polska
ul. Polska 13
60-595 Poznań