Szkolenie "KUPA FAKTÓW O JELICIE"

Chcielibyśmy Was zaprosić na interesujące szkolenie przygotowane przez Vitaimmun - "Kupa faktów o jelicie" to szkolenie szczegółowo omawiające przewód pokarmowy w aspekcie najczęściej występujących problemów gastrycznych. Poruszone zostaną na nim aspekty dostępnych metod diagnozowania (badań inwazyjnych i nieinwazyjnych) pod kątem ich skuteczności i wiarygodności, omówione zostaną również kwestie leczenia, postępowania żywieniowego i skutecznej suplementacji w poszczególnych chorobach przewodu pokarmowego. Na tym szkoleniu uzyskasz szereg wiadomości teoretycznych wraz z konkretnymi wskazówkami praktycznymi do wdrożenia w pracy z pacjentem! Polecamy, i zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem:

AUTOR ARTYKUŁU

dr Patrycja Szachta

dr Patrycja Szachta
VitaImmun

Centrum Medyczne VitaImmun w Poznaniu

Subskrybuj bezpłatny newsletter Food Forum

Co otrzymasz po podaniu adresu e-mail?

  • dostęp do wszystkich treści na stronie food-forum.pl,
  • cotygodniową porcję porad i inspiracji żywieniowych,
  • dodatkowe korzyści od Partnerów Magazynu „Food Forum”.

Dziękujemy za docenienie!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

TAGI ARTYKUŁU: #Probiotyki

POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

Kształtowanie kobiecej sylwetki – czy dieta ma płeć?
Format: pdf - 472 KB
Pobierz plik
Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka
Format: pdf - 793 KB
Pobierz plik
Diagnostyka zespołu jelita przesiąkliwego.
Format: pdf - 252 KB
Pobierz plik


Piszą dla nas:
Partnerzy:
Forum Media Polska
ul. Polska 13
60-595 Poznań